Likovni i literarni natječaj Malih vezova

Nagrada i pohvale za učenike naše škole i njihove mentore na likovnom i literarnom natječaju Malih vezova.

Folklorni odbor Đakovačkih vezova, uz podršku Grada Đakova i Turističke zajednice, organizirao je likovni i literarni natječaj za učenike povodom Malih vezova.

Tema ovogodišnjeg likovnog natječaja bio je Portret šokačke obitelji, a tema literarnog natječaja Kako smo postali Slavonci.

Učenici razredne nastave naše škole u natječaju su sudjelovali s likovnim i literarnim radovima, a neki od njih dobili su nagrade i pohvale.

Među nagrađenim učenicima je učenik 4. razreda, Marko Matijević, koji je osvojio 2. mjesto na likovnom natječaju u kategoriji učenika razredne nastave.

Mentorica: učiteljica razredne nastave Gabrijela Baltić.

Pohvalu za literarni rad u kategoriji učenika razredne nastave dobili su:

Antonio Matijević, učenik 1. razreda, mentorica: učiteljica razredne nastave Vedrana Solin

Mia Ramač, učenica 3. razreda, mentorica: učiteljica razredne nastave Marijana Šimić.

Više o nagrađenim i pohvaljenim učenicima i mentorima možete pročitati u Reviji Đakovačkih vezova 2021.

Digitalno izdanje Revije možete potražiti na  www.djakovacki-vezovi.hr

Ostale fotografije možete vidjeti u foto galeriji na sljedećem linku:

objavio: VEDRANA SOLIN   datum: 7. 7. 2021.

« Srpanj 2021 »