Ukupno: 319737

Božićni sajam UZ Đački sokak

18.prosinca 2016. godine na 4. Adventsku nedjelju u dopodnevnim satima održan je  1. božićni sajam naše učeničke zadruge Đački sokak koja od jeseni djeluje u našoj školi .

Unatoč  jakoj hladnoći  učenici i učiteljice  su postavili štandove ispred Mjesnog doma prema dogovoru s predsjednikom Vijeća Mjesnog odbora Piškorevaca  koji nam je izašao u susret pri organizaciji. Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali i podržali nas kupujući naše proizvode i rukotvorine.

Učenička zadruga  djeluje kroz 5 sekcija koje imaju svoje voditeljice: cvjećarska – voditelj Nada  Nerovčić, kreativna  - voditelj Gabrijela Baltić, izrada nakita – voditelj Vedrana  Solin, šivačko-veziljska – voditelj Marija Matković i kozmetička – voditelj Ivana  Grejza koja je ujedno i voditeljica učeničke zadruge.  Vrijedni zadrugari - učenici  i članovi njihovih obitelji koji su se učlanili u sekcije prema sklonostima vrijedno su kroz prvo polugodište izrađivali svoje proizvode i rukotvorine i pokazali što znaju na ovom sajmu. Proizvode koji se nisu prodali Zadruga je ponudila na novu prodaju  mještanima u ulaznom prostoru sportske dvorane uoči Božićne akademije 21.12.2016.godine i odaziv je i tada bio dobar.

Zadruga će nastaviti svoj rad i izlagati prigodno svoje proizvode na prodaju te će sudjelovati i na lokalnim  sajmovima i smotrama Zadruga na području županije i državnoj smotri. Budite uz nas.

Ivana Grejza,prof.

objavio: Damir Iletić   datum: 29. 12. 2016.

« Kolovoz 2017 »