Učenice osmog razreda posjetile su Dane otvorenih vrata Srednje strukovne škole Antuna Horvata i Ekonomske škole Braće Radića

U četvrtak, 11. svibnja 2017.posjetili smo Dan otvorenih vrata Srednje strukovne škole Antuna Horvata, a u petak 12. svibnja 2017. posjetili smo Dan otvorenih vrata Ekonomske škole Braće Radića.

Tom prilikom naši učenici osmog razreda imali su mogućnost vidjeti okruženje njihovih možda budućih škola, učionice, zgradu i okoliš. Upoznati učenike koji ih polaze i učitelje koji će im možda predavati. Isto tako učenici su dobili sve točne informacije potrebne za upis određenih zanimanja, upute gdje i kako pronaći praksu kao i informacije što će učiti, kako će raditi i koje predmete pohađati u određenim zanimanjima.

U Srednjoj strukovnoj školi Antuna Horvata posjetili smo učionice, okoliš škole i praktikum pekara i frizera. Kušali proizvode učenika i vidjeli njihove radove. Školu su posjetile pedagoginja Monika Zrakić i učenica Marija Ferić.

U Ekonomskoj školi Braće Radića upoznali smo organizaciju nastave, način rada i projekte u kojima učenici sudjeluju. Školu su posjetile Anela Gajić, Andrea Marinčić, Sara Moher, Valerija Mićan, Daniela Pokvić i njezina majka. Ugodno smo proveli vrijeme u obje srednje škole, družili smo se sa srednjoškolcima i sreli naše bivše učenike koji su nam dali informacije iz prve ruke o životu škole.

pedagoginja Monika Zrakić, mag.

objavio: Monika Zrakić   datum: 15. 5. 2017.

« Srpanj 2017 »