Ovaj mjesec: 2043

Posjet OŠ ''Matija Gubec'' Tavankut

U petak i subotu, 2. i 3. veljače 2018. g., predstavnici naše škole bili su u dvodnevnom posjetu OŠ ''Matija Gubec'' Tavankut povodom Dana škole. Tavankut su posjetili ravnatelj Damir Iletić, pedagoginja Monika Zrakić,  učiteljice Nikolina Ripić, Nikolina Bartulović i učitelj Petar Mikuš.

U posjetu Tavankutu bili su i ravnatelji/ce sa svojim suradnicima i sljedećih škola: OŠ Matije Gupca (Gornja Stubica), OŠ ''Matija Gubec'' (Cernik), OŠ ''Matija Gubec'' (Jarmina), OŠ Primošten, OŠ Milke Trnine (Križ), OŠ ''Stjepan Radić'' (Božjakovina), OŠ Ivana fra Frane Jukića (Usora, BiH) i PŠ Bakovčica (OŠ ''Braće Radić'' Koprivnica).

Prvoga dana posjeta prisustvovali smo svečanom programu u izvedbi školskoga zbora i klape ''Levanda''  koji je održan u Velikoj vijećnici Gradske kuće u Subotici. Drugoga dana održan je okrugli stol svih sudionika na temu ''Dosadašnja suradnja i kako dalje''. Naglašeno je da je dosadašnja suradnja bila uspješna te da će se naše škole povezati i kroz nove zajedničke aktivnosti i projekte. Ravnatelj Damir Iletić i ravnateljica Stanislava Stantić Prčić potpisali su protokol o suradnji. OŠ ''Matija Gubec'' Tavankut i OŠ Matija Gubec Piškorevci do sada su već surađivali u okviru međunarodnog nagradnog literarnog, novinarskog i likovnog natječaj Bogatstvo različitosti te manifestacije Đakovo Expo Zlatne ruke, sajma poljoprivrede, obrtništva i gospodarstva.

Petar Mikuš,mag.edu.po.

objavio: Damir Iletić   datum: 8. 2. 2018.

« Veljača 2018 »