''Bogatstvo različitosti''

U četvrtak i petak,  19. i 20. svibnja, učenice  Iva Vukadin (8.b) i Ivona Bilić (6.a) su u  pratnji učiteljice Nikoline Ripić i učitelja Petra Mikuša prisustvovale završnoj svečanosti VI. Likovno-literarno-novinskog natječaja ''Bogatstvo različitosti'' u Donjem Tavankutu (Vojvodina, Republika Srbija).

Prvoga su dana učenici i pratitelji smješteni na nekoliko lokacija u Donjem Tavankutu.

Program prvoga dana završio je svečanom večerom te karaoke zabavom za učenike. Drugoga su dana učenici i pratitelji posjetili Palićko jezero.

Svečanost dodjele nagrada, pohvala i zahvalnica održana je u prostoru Gradske Biblioteke-Palić. Nakon svečanosti uslijedio je višesatni obilazak Subotice tijekom kojega su učenici mogli pobliže upoznati znamenitosti ovoga predivnog grada (Gradska kuća, katedrala, sinagoga…).

U završnom dijelu programa učenice su sudjelovale na slamarskoj radionici, izradi predmeta od ljuskare, radionici roljanja i radionici ''Upoznajmo čula'' koje su održane u OŠ ''Matija Gubec'' Donji Tavankut.

Ovo je već druga godina kako je naša škola uključena u ovaj projekt, a nadamo se da će se suradnja između ove dvije škole nastaviti i kroz mnoge druge projekte i aktivnosti.

objavio: Administrator   datum: 25. 4. 2018.

« Rujan 2018 »