32. smotra učeničkih zadruga RH

Naša učenička zadruga Đački sokak ponosni je sudionik 32. smotre učeničkih zadruga Republike Hrvatske, koja se ove godine održava online, od 26. – 30. listopada, na  YouTube kanalu HUUZ-a, s početkom u 11 sati.

Na Smotri sudjeluju 62 učeničke zadruge iz svih županija i u video prezentaciji svake učeničke zadruge možete vidjeti praktičan rad izrade njihovog prijavljenog proizvoda. Naša se škola predstavila video uratkom snimljenim uz mentorstvo učiteljice Marije Matković.

Na Smotri sudjeluje i 5 učeničkih zadruga sa prezentacijom istraživačkog rada

Svi zadrugari, u ovim neobičnim vremenima i otežanim uvjetima, uložili su izniman napor i entuzijazam kako bi sudjelovali na ovoj, po prvi puta, online Smotri.  Sve video materijale snimali su laici pa vas molimo da ne zamjerite ako su neke snimke slabije kvalitete.

Pozivamo i vas na online Smotru! Odvojite vrijeme i pogledajte ovo bogatstvo radova. Vjerujte, bit ćete ugodno iznenađeni, a «šetajući» se kroz našu Smotru, zasigurno ćete puno toga i naučiti. Službeni završetak 32. smotre učeničkih zadruga RH je 30. listopada, ali svi video sadržaji biti će trajno dostupni na YouTube kanalu Hrvatske udruge učeničkog zadrugarstva.

objavio: Antonija Grubeša   datum: 26. 10. 2020.

« Ožujak 2024 »