Obrnuti advent

Humanitarna akcija naše Škole OBRNUTI ADVENT

Učenici Pomlatka Crvenog križa i Vijeća učenika naše Škole uz pomoć učiteljice Ivane Grejze i pedagoginje Monike Zrakić pokrenuli su humanitarnu akciju prikupljanja prehrambenih i higijenskih proizvoda za one kojima je to, u ovo blagdansko vrijeme, zaista potrebno.

12. 12. 2019. godine posjetio nas je župnik Damir Stanić kojemu su uručeni pokloni za   neke naše mještane. Napravljeno je šest paketa za šest obitelji. Ova se humanitarna akcija održala kako bi se obiteljima, kojim je potrebna naša pomoć, uljepšali blagdani. Trebamo činiti dobra djela svaki dan cijele godine, a ne samo u ovo božićno vrijeme. To je najbolji poklon koji možemo dati drugima, a i sebi. Često to zaboravljamo.

Svi učenici i većina učitelja sudjelovala je u prikupljanju proizvoda. Zahvaljujemo se svima, a posebno učenicima razredne nastave. Ova akcija ima svoj nastavak. Kada dođe vrijeme za to, javit ćemo vam se.

Iva Bednjanić, 5. razred

objavio: Monika Zrakić   datum: 11. 11. 2019.

« Ožujak 2024 »