KARAOKE"Škola traži zvijezdu"

U našoj školi održalo se natjecanje ''Škola traži zvijezdu''. Prijavilo se 7 kandidata i bilo je jako napeto. Imali smo tremu,jer je trebalo nastupiti pred cijelom školom.

Ja sam odabrala sebi najljepšu pjesmu od Parnog Valjka.  Svi su mi govorili da ću pobijediti,ali ja tog trena nisam bila tako samouvjerena i mislila sam da će pobjedu odnijeti moj favorit Neven Spajić. On je također pjevao pjesmu Parnog Valjka i otpjevao ju je savršeno( bar po meni).

Pjevala sam predzadnja i dobila najviše bodova. Bila sa jako sretna.

Na kraju  me žiri u sastavu:ravnatelj Krešimir Salamon, učiteljica Marta Damjanović i učiteljica Ivana Arambašić, proglasio za pobjednicu. Bila sam najopuštenija i po njima najbolje otpjevala pjesmu. Dobila sam diplomu i jako lijep skroman poklon.

Za kraj,otpjevala sam još jednom svoju pjesmu,zajedno sa ostalim kandidatima. Bilo je jako lijepo i drago mi je da sam pobjednica 1.showa u našoj školi.

Petra Tomić  7.a

objavio: Damir Iletić   datum: 2. 6. 2010.