Valentinovo 2011.

Dana 11.02.2011 u našoj se školi obilježavalo Valentinovo. Zbor naše škole otpjevao je dvije ljubavne pjesme: Nek' svud ljubav sja i Osjećaš li ljubav tu . Zatim je na redu bilo čitanje lirskih ostvaraja ....

Bernarda Vukadin učenica 8.b. razreda pročitala je pjesmu Zaljubljena djevojčica . Filip Milić učenik 7.a. razreda pročitao je pjesmu Pismo za Valentinovo . Luka Milić učenik 5.b. razreda pročitao je pjesmu Zapisano u srijedu . Na red je došao Ples srdaca . Pobjednica Marija Blažević (7.b.) sa svojim partnerom Davidom Ferićem (5.a.) pobijedila je u Plesu srdaca . Nakon plesa slijedile su karaoke .

Petra Pobrić (5.a.) i Klaudija Kolak (5.b.) pjevale su pjesmu Za tvoje snene oči . Marijana Privara (5.b.) i Antonija Balabanić (5.b) pjevale su pjesmu Da je meni oko moje .

I naše voditeljice znaju lijepo pjevati . Izabela Spajić (5.a.) pjevala je pjesmu Neka ljudi govore . Valentina Vidaković (5.a) otpjevala je pjesmu Danima godinama satima . Nakon Valentine je pobjednica Škola traži zvijezdu Petra Tomić otpjevala je zabavnu pjesmu.

Zatim je ravnatelj škole otplesao ples sa odbojkašicama naše škole .

7.a razred je prodavao kolače,a novac koji su prikupili ide za učeničku ekskurziju. Na kraju programa voditeljice Izabela i Valentina čestitale su svima Sretno Valentinovo !!!

Valentina Tremboš 7.b.

objavio: Damir Iletić   datum: 11. 2. 2011.