preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kućni red škole

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 29. 1. 2010.

Ukupno: 390427
Ovaj mjesec: 723
Ovaj tjedan: 507
Danas: 23

Učilica je zabavni i edukativni računalni software za djecu od 1. do 8. razreda. S Učilicom djeca kroz zabavu i igru uče, provjeravaju i ponavljaju najvažnije cjelokupno obvezno osnovnoškolsko gradivo.

Raspored aktivnosti

Dodatna nastava

 

Naziv grupe

Učitelj/ica

Dan

Vrijeme

Fizika

Marija Matković

ponedjeljak

7:10 – 7:55

Kemija

Ivana Grejza

ponedjeljak

13:10 – 13:55

Biologija

Ivana Grejza

ponedjeljak

14:00 – 14:45

Matematika

Ljudevit Domjan

srijeda

7:10 – 7:55

Njemački jezik

Zdenka Ćurić

utorak

petak

14:00 – 14:45

12:20 – 13:05

Njemački jezik

Žana Stojiljković

srijeda

13:10 – 13:55

Geografija

Ante Boban

petak

13:10 – 13:55

Povijest

Petar Mikuš

petak

(svaki drugi)

12:20 – 13:55

Njemački jezik

Nikolina Bartulović

četvrtak

14:00 – 14:45

 

 

 Izvannastavne aktivnosti

NAZIV GRUPE

VODITELJ

DAN

VRIJEME

Modelari

Darko Dujmović

ponedjeljak

14:00 – 15:35

Web dizajn

Darko Dujmović

srijeda

14:50 – 15:35

Matematičari

Ljudevit Domjan

srijeda

12:20 – 13:55

Likovna grupa

Brigita Kovačić

1.tj. četvrtak

2.tj. srijeda

13:10 – 14:45

Dramska skupina

Ivana Arambašić

ponedjeljak

14:00 – 14:45

Landeskunde

Zdenka Ćurić

petak

13:10 – 13:55

Basteln

Žana Stojiljković

ponedjeljak

12:20 – 13:05

Šivači

Marija Matković

četvrtak
(svaki drugi)

14:00 – 15:35

Pjevački zbor

Tomislav Klasan

srijeda

13:10 – 13:55

Vjeronaučna olimpijada

Nada Nerovčić

četvrtak

14:00 – 15:35

Pomladak crvenog križa
(I. obrazovno razdoblje)

Ivana Grejza

srijeda

petak

13:10 – 13:55

7:10 – 7:55

Domaćinstvo
(II. obrazovno razdoblje)

Ivana Grejza

srijeda

petak

13:10 – 13:55

7:10 – 7:55

Mladi povjesničari

Petar Mikuš

četvrtak

14:00 – 14:45

ŠŠD-odbojka

Domagoj Perlić

utorak

7:10 – 7:55

ŠŠD-rukomet

Domagoj Perlić

ponedjeljak

13:10 – 13:55

Novinari

Darinka Krizmanić

petak

12:20 – 13:05


   Dopunska nastava 
 

  Naziv grupe

    Voditelj

       Dan

   Vrijeme

Hrvatski jezik

    Ivana Arambašić

četvrtak

13:10 – 13:55

Hrvatski jezik

    Ivana Bilać
(7.r)

utorak

7:10 – 7:55

Hrvatski jezik

Darinka Krizmanić
(5.r)

petak

13:10 – 13:55

Matematika

Ljudevit Domjan

utorak

7:10 – 7:55

Matematika 

Marija Matković

ponedjeljak(6.r)

utorak
(7.r,svaki drugi)

12:20 – 13:05

7:10 – 7:55

Njemački jezik  

Zdenka Ćurić

četvrtak

14:50 – 15:35

Njemački jezik  

Žana Stojiljković

utorak

13:10 – 13:55

Njemački jezik  

Žana Stojiljković

srijeda

12:20 – 13:05

Njemački jezik  

Nikolina Bartulović

utorak

12:20 – 13:05

Kemija

Ivana Grejza

utorak

7:10 – 7:55

 

    RAZREDNA NASTAVA

   Dodatna nastava,  slobodne aktivnosti i dopunska nastava

 

Ime i prezime

DOD, INA,  DOP

  DAN

VRIJEME

1.  Nikolina Ripić

Dodatna

petak

10:40 – 11:25

INA-sportska

srijeda

 11:30 – 12:15

Dopunska

ponedjeljak

11:30 – 12:15

2.   Marijana Šimić

Dodatna

srijeda

11:30 – 12:15

INA-igraonica

četvrtak

10:40 – 11:25

Dopunska

petak

11:30 – 12:15

 

3.   Gabrijela Baltić

Dodatna

petak

11:30 – 12:15

INA–društvene igre

utorak

10:40 – 11:25

Dopunska

srijeda

11:30 – 12:15

 

4.  Marica Ištoković

Dodatna

petak

11:30 – 12:15

INA-čitaonica

srijeda

10:40 – 11:25

Dopunska

četvrtak

11:30 – 12:15

Ruža Adrić

II-III-IV N.P.

Dodatna

četvrtak

11:30 – 12:15

INA-čitaonica

petak

10:40 – 11:25

Dopunska

utorak

11:30 – 12:15




 



 

 


Modni katalog

Klikni na sliku!! :)


Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Anketa
Internet najradije koristim za:







Forum

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Arhiva dokumenata

 

Hrabri telefon posvećen je tebi i bavi se temama kao što je zlostavljanje i zanemarivanje djece. Hrabri telefon je udruga koja pomaže djeci i bori se za njihova prava.





preskoči na navigaciju