Obilježen početak manifestacije Mjesec hrvatske knjige

Dana 15.listopada 2013. godine u našoj je školi obilježen početak manifestacije Mjesec hrvatske knjige.

Na početku prigodnog programa učenica  6.a razreda Adriana Hanulak kratkom nas je PowerPoint prezentacijom podsjetila da danas počinje već tradicionalna manifestacija Mjesec hrvatske knjige , koja se obilježava u cijeloj  Hrvatskoj .Također nam je dala informaciju da se Interliber ove godine održava od 12. do 17. studenog.

Učenik 8.a razreda Ivan Belir izdvojio je deset mudrih izreka o knjigama i čitanju , koje nam je pokazao na zanimljivoj prezentaciji . Zatim su nam četiri učenika naše škole pročitali pjesme koje su sami napisali .

Prva je svoju pjesmu Poruka pročitala Nikolina Šarčević, zatim Ana-Marijana Lovrić Dječak na J.

Učenici 7.a razreda David Vukadin i Alisa Gajić pročitali su nam svoje pjesme koje su nastale na biblioterapijskoj radionici Poetski kolaž u knjižnici . Davidova se pjesma zove Moj i njen ljubav ,a Alisina Pukotina ima svaki život .

Na kraju nas je ovog zanimljivog programa  Matea Šarčević, učenica 6.b razreda, također u kratkoj prezentaciji, upoznala s ovogodišnjom dobitnicom Nobelove nagrade za književnost Alice Munro.

Voditeljica programa je bila Valentina Vidaković,učenica 8.a razreda.

Fotke možete pogledati na linku http://os-mgubec-piskorevci.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=56

Karmela Mićan i Marijana Privara  8.b

objavio: Damir Iletić   datum: 15. 10. 2013.