Projektni dan"ZEMLJA I VODA"

Moj doživljaj projektnog dana

Kad sam se 10.svibnja  ustala, bila sam presretna jer smo išli na izlet. Ispred škole smo čekali polazak.Moram priznati da sam jedva dočekala da napokon krenemo!

Išli smo na ribnjak koji se nalazi u blizini naše škole. Tamo smo stigli dosta brzo i pustolovina je mogla početi. Svaki je razred imao po dva sata, moj je razred imao hrvatski i likovni. Pod satom hrvatskog jezika smo učili o ribama i mislim da smo puno toga  naučili. Naučili smo kojim štapom pecati koju ribu i koji je mamac najbolji. Poslije hrvatskog smo imali malu pauzu , a onda smo krenuli na likovni.

Pod likovnim smo se mogli odlučiti između igranja igrice koju smo sami osmislili i crtanja prirode. Ja se nisam mogla odlučiti jer mi se oboje činilo kao dobra ideja. Ipak sam se odlučila za igricu.Poslije likovnog smo napokon bili slobodni! Slobodno smo vrijeme odlučili iskoristiti kako bismo se bavili sportom.

Neki su igrali odbojku, a neki rukomet. Najzanimljivije je bilo gledati sedme razrede kako hvataju kukce. Poslije smo išli obići dečke koji su pecali. Moram istaknuti da su se stvarno potrudili i puno upecali. Naš je ravnatelj također pecao i upravo je on ulovio najviše ribe.Kako i ne bi kad je priroda tako lijepa i opuštajuća!Uživaš u svemu što radiš. Meni se izlet jako svidio,a smatram da i druga djeca tako misle.

Maja Adrić, 6.a

objavio: Damir Iletić   datum: 14. 5. 2010.