Pogledajte prvi podcast Hrabrih čuvara: Mladi u online svijetu

Pogledajte prvi podcast naših učenika Hrabrih čuvara pod nazivom Priče iz klupe.

Učenici izvannastavne grupe Hrabri čuvari bave se temama sigurnog korištenja interneta. Tijekom prvog polugodišta imali smo razne radionice, piknik u školskom dvorištu, advenstki kalendar Hrabrih čuvara, projekt Budi internet genijalac  i druge aktivnosti.

Drugo obrazovno razdoblje počinjemo pokretanjem  prvog učeničkog  podcasta naše škole pod nazivom  Priče iz klupe. U prvoj Priči razgovaramo o mladima u online svijetu. Pogledajte i saznajte odgovore na pitanja:

• zašto volimo internet,
  • kako ga koristimo,
  • koje aplikacije volimo,
  • što se ne smije raditi u online svijetu,
  • tko nam može pomoći ako imamo problem na internetu i
  • što mislimo o zabrani mobitela u školi.

Video su osmislili i izradili učenici Tena Batinić, Eva Petričević, Šimun Ponjavić, Eva Markić, Lucija Milić, Ines Krišto, Mauro Jokić, Gabriel Rakušić i Mia Ramač pod vodstvom pedagoginje Monike Zrakić.

Pogledajte!

objavio: Monika Zrakić   datum: 11. 1. 2024.