Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Blago danu koji počne mirisima kruha!

Prigodnim programom učenika razredne nastave, blagovanjem kruha te prodajom palačinki obilježili smo manifestaciju "Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje". Kako nam je bilo pogledajte u kratkom videu u nastavku.

Svake se godine u listopadu obilježavaju dani zahvalnosti za plodove zemlje pa smo ovog veselog četvrtka aktivnosti prilagodili toj prigodi. Učenici razredne nastave pripremili su prigodan program kojim su izmamili osmijehe svih prisutnih i dobili zasluženi pljesak! Kratki video pogledajte u nastavku:

Učenici 5. - 7. razreda izrađivali su pekarske proizvode doma sa svojim obiteljima te ih donijeli i zajedno blagovali u razredu sa svojim razrednicima nakon prigodnih radionica.

Naši osmaši tijekom velikog odmora prodavali su palačinke te na taj način prikupili sredstva za posjet Vukovarskom vodotornju! Čestitamo!

Učenici područne škole također su uživali u prigodnim aktivnostima, ukrašavanju stola, a nakon rada i ukusnim zalogajima koje su pripremali sa svojim najmilijima.

Zahvaljujemo svim roditeljima na angažmanu!

objavio: Antonija Grubeša   datum: 15. 10. 2021.