LIDRANO-Smotra učeničkog stvaralaštva

U Hrvatskom domu  održan je LIDRANO – Međuopćinska smotra literarnog, scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola. Domaćin je bila Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića.

Na županijski LIDRANO plasirali su se u literarnom izrazu: Josipa Mitrović,7.r, OŠ J. Kozarca, Semeljci, Mirela Farkaš,6.r, OŠ Đakovački Selci,

Nikolina Šarčević,6.r, OŠ M.Gubec, Piškorevci,David Vukadin,6.r, OŠ M.Gubec, Piškorevci, Lucija Jančikić, 5.r, OŠI.G.Kovačić Đakovo,Lana Galović,5.r, OŠ I.G.Kovačić.
Samostalni novinarski izraz:
Tesa Pandža, 6.r, OŠ I.G.Kovačić, Đakovo
Marin Magić,8.r, OŠ I.G.Kovačić, Đakovo
Tamara Vrtarić,8.r, OŠ I.G.Kovačić, Đakovo
Maria Grbeša,8.r, OŠ J.A.Ćolnića, Đakovo
Renata Beljan,8.r, OŠ J.A.ćolnića, Đakovo

Scenski izraz – pojedinačni:
Ana Cvitković, 3.r, OŠ J.J.Strossmayera, Trnava
Renato Majstorović, 4.r, OŠS.S.Kranjčević, Lev.Varoš
Lovro Klepo,  3.r, OŠ I.G.Kovačić, Đakovo

Scenski – skupni – Dramska skupina OŠ I.G.Kovačić, Đakovo, OŠ M.Gubec, Piškorevci i OŠ J.A.Ćolnića Đakovo.Mentori naših učenika na smotri su bili učiteljica Ivana Arambašić i učitelj Adam Rajzl.

objavio: Damir Iletić   datum: 31. 1. 2013.