Kad je bal nek je maskenbal

12.02.2013. godine u našoj školi održao se Maskenbal. Na početku programa učenica Sonja Matusina pozdravila je sve učenike, učitelje i naše djelatnike škole. Danas,  kada je sve dozvoljeno,  svatko ima drugo lice, smijeh je svima na usnama, šala u mislima i vrijeme kad se nitko ne bi smio ljutiti jer cilj je da se dobro zabavimo.

Svatko se zamaskirao što je bolje mogao i sa svojim razredom predstavio maske.Na početku je učenik Domagoj Krajina izveo pjesmu „Maskenbal“ ,

a iza njega predstavila se učenica Adriana Hanulak s pjesmom „Dok traje Maskembal“ autorice Nade Levčić. Potom je uslijedilo predstavljanje razreda.

5.a razred bio je zamaskiran u cigane, a njihova učenica Adriana Hanulak dobila je nagradu za najbolju masku.

5.b zamaskirao se u rukometaše i rukometašice. 6.a bili su zamaskirani u ludi razred, dok je 6.b održao ciganski intervju. Naš, 7.a razred bio je zamaskiran u prošli saziv sabora, a 7.b izveo je pantomimičarsku točku.

Diplomu za najbolje maskirani razred zasluženo je odnio 8.razred koji se predstavio kao učitelji naše škole.

Maškare su tradicionalno završile spaljivanjem fašnika kojega su napravili učenici 6.b. Bartol Adrić i Ivan Šarčević. Također su i učenici nižih razreda istog dana održali maškare u popodnevnoj smjeni .

Ostale fotke možete pogledati na linku  http://os-mgubec-piskorevci.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=50

Valentina Vidaković i Davor Turinski 7.a

objavio: Damir Iletić   datum: 13. 2. 2013.