Otvorenje nastavno-sportske dvorane "DUKAT"

Nakon dugog iščekivanja naša škola je dobila novoizgrađenu nastavno- sportsku dvoranu "DUKAT" u četvrtak, 02.svibnja 2013. Svečanim činom otvorenja zaokružena je cjelina ŠKOLA-DVORANA.U programu su sudjelovali učenici škole koji su svojim nastupom oduševili prisutne.

1.Himna "LIJEPA NAŠA DOMOVINO" (školski zbor)

2."Slavonijo u srcu te nosim" (školski zbor)

3.Žongliranje sa loptom (Duje Batinić,Ante Batinić,Karlo i Antonio Šarčević)

4."Stari put" (recital-Matija Galić)

5. Kate-karate (Anela Gajić)

6. Ritmička vježba sa loptom i obručima (Petra Dolčić,Matea i Petra Pobrić)

7."Uz glazbu živimo" (školski zbor)

8. Ritmička točka (Mato Mićan,Agata Radman,Ana Stojak,Josip Barušić,Nikola Šekerija,Valentina Druško,Alisa Gajić i Ivan Pastor)

9. Pjesma "Dukat" (Izabela Spajić)

10. Gimnastika u pokretu (Matea I Petra Pobrić)

11. Splet narodnih plesova (KUD"Zora" Piškorevci)

U sklopu programa su također nastupili naši "Šokci" Marko Tremboš i David Ferić. Program je osmislila, uvježbala i realizirala učiteljica Katica Salamon uz pomoć kolega Maje Labaj, Nade Milošević i Dina Mitra.

Otvorenju su bili prisutni župan Vladimir Šišljagić, gradonačelnik Zoran Vinković, dogradonačelnik Ivan Išasegi, predsjednik VMO Zlatko Mezeji, župnik Šimo Domazet, ravnatelj škole Krešimir Salamon, učitelji, profesori, učenici, roditelji te pozvani gosti i mještani. Nakon pozdravnog govora ravnatelja Krešimira Salamona i govora župana Vadimira Šišljagića,uslijedilo je i obraćanje gradonačelnika Zorana Vinkovića.Na kraju je  župnik Šimo Domazet  blagoslovio i posvetio dvoranu.

objavio: Damir Iletić   datum: 3. 5. 2013.