Prigodnim programom obilježen dan škole

U petak, 31. lipnja 2013. godine održana je svečana akademija koju su vodili učenici 8. razreda Sonja Matusina i Ivan Radman. Na početku programa srdačno su pozdravili roditelje, učenike i učitelje. Ivan se obratio okupljenima sa riječima da još jedna generacija odlazi iz naše škole koja iza sebe ostavlja smijeh, prijateljstva,brige,tuge,brojna pitanja,kontrolne testove i prve ljubavi. Odlaze novim stazama i kreću u druge škole  novim putovima u novi život.

" />" />" width="350">" type="application/x-shockwave-flash">

O toj temi pisala je i Sonja Matusina, čiji je sastav pročitala njezina školska kolegica Marija Ferić. Sastav nosi naslov“Rastaje se moja generacija“.

Zatim je uslijedio mjuzikl „Mačke iz visokog društva“koji nam je izvela dramska grupa od 1. do 4. razreda.

Nikolina Šarčević pročitala je svoj sastavak“Sva su djeca jednaka“, dok su 3. i 4. razredi izveli su pjesmu“Dani“.

Pjesmu Paje Kanižaja “Tineđer song“ recitirali su Leon Milošević i Adrijana Hanulak.

S Tigrovim plesom predstavili su se 3. i 4. razredi. Tim plesom učenici su se prijavili na Franckov natječaj.

5.a razred izveo je igrokaz“ Mačke i glasovir“,a  Ivan Antunović i Šimun Vukadin izveli su Pianino skladbu.

Zbor koji nas je oduševio i ove godine otpjevao je pjesme Iznad duge i Let it  shine.

Valentina Vidaković i Izabela Spajić su svirale i pjevale pjesmu "cup song".

Nakon zbora učenici 1. Do 4. Razreda izveli su ritmički ples „Waka-waka“.

Na kraju programa ravnatelj naše škole Krešimir Salamon uručio je prigodne poklone učenicima koji su svih osam godina prošli sa odličnim uspjehom, a to su Tihana Adrić i Marko Milušić.

objavio: Damir Iletić   datum: 3. 6. 2013.