EKO CENTAR ZLATNA GREDA

U Zlatnu Gredu krenuli smo u srijedu 23.09. ujutro u 8 h. Nije išla cijela škola i baš mi se to svidjelo. Išli su samo 6.i 7.razredi. Put je bio dosta dug,nisam mogla dočekati da stignemo....

Put je bio dosta dug,nisam mogla dočekati da stignemo. Na putu smo vidjeli svašta. Prošli smo i kroz Kopački Rit. Kada smo stigli nisam mogla vjerovati,bilo je predivno,puno zelenila

Zlatna Greda ima mali park,prekrasno...Ima mnogo toga što se mora opaziti..stari čamac,mnogo drveća..preljepo...puno smo se islikali..

Krenuli smo s radom. Sjeli smo u sjenicu,također predivna,drvena..Sjeli smo u krug i krenuli.

Podjelili su nas u grupe,svaka grupa je dobila plakat na kojem smo crtali i pisali što nedostaje u našem selu,naravno,vezano za okoliš..Moja grupa je pobijedila i bile smo jako sretne što ćemo pokrenuti akciju i pomoći okolišu i sebi samima. Kada smo završili,imali smo mnogo slobodnog vremena.

Neki su se slikali neki igrali,hranili konja..bilo je jako zabavno.Mi koji smo hranili konja saznali smo od jedne cure mnogo toga o Zlatnoj Gredi. Bilo je super. Kad smo krenuli kući,sama sam sebi rekla da ću to mjesto posjetiti još jednom..uslikali smo se i krenuli kući..!!!!!

Petra Tomić

objavio: Damir Iletić   datum: 6. 10. 2009.