Valentinovo

Dana 14.veljače u našoj smo školi  proslavili Valentinovo-dan zaljubljenih. Završetkom  petog sata nastave okupili smo se u holu naše škole Na početku programa zbor škole je otpjevao pjesmu Mramor,kamen i željezo. Zatim su nam voditelji programa Petra Pobrić i David Mores najavili što su  to učenici priredili.

"

Slijedeći su učenici predmetne nastave  iskušali  svoje znanje u kvizu.  Mi smo bili pozvani navijati za predstavnike svog razreda. David Dudaš učenik 5. razreda pobijedio je u kvizu  i za nagradu je oslobođen odgovaranja  slijedeći tjedan.

Proteklog tjedna imali smo se prigodu okušati  i u lirskim vodama. Zahvaljujemo svima koji su predali svoje uratke, ljubavne pjesme. Žiri je teškom mukom odlučio tko je pobjednik jer je svaki rad bio odličan. Ravnatelj naše škole predao je nagradu učenici 7.razreda Nikolini Šarčević za najbolju ljubavnu pjesmu "Zaljubljena" .

Slijedio je „ples srdaca“. Svi smo svoja imena napisali na papiriće a imena su se nalazila u košarici. Voditelji   su izvlačili jedno žensko i jedno muško ime i tako smo dobili 15 plesnih parova, koji su plesali sa  balonom koji su držali između glava. Pobjednik je onaj par  koji izdrži najdulje na plesnom podiju. Pobjednici plesa srdaca su . Tako nam je  Valentinovo prošlo veoma brzo. Ovo je jedan od nezaboravnih i zabavnijih dana u našoj školi. Svi smo se  jako dobro zabavili.

Klaudia Kolak i Antonia Balabanić

objavio: Damir Iletić   datum: 17. 2. 2014.