Dani kruha

Pekli smo ih u paru,svaki par je trebao ispeći jedan kolač.Kada smo ih ispekli,slagali smo ih u kutije i prodavali.Novce koje smo zaradili idu djeci u Afriku kojima je potrebna naša pomoć.

Mi smo zato i za DANE KRUHA odlučili pokrenuti malu akciju kako bi prikupili što više novca.

Svaki razred je imao svoj stol,uređen na razne načine,s puno detalja.Poslije recitacija,od onih najmanjih do najvećih,pjesme našeg zbora,napokon smo mogli kušati ono što smo htjeli.Kolače koje nismo prodali u školi,prodali smo izvan nje i zaradili puno novca kojim ćemo puno pomoći djeci u Africi.

Petra Tomić

objavio: Damir Iletić   datum: 20. 10. 2009.