VAŽNA OBAVIJEST: predškola i pregleda za upis u 1. razred OŠ

Dragi roditelji,

od ponedjeljka, 1. travnja 2019. započinju pregledi i testiranja za upis u 1. razred osnovne škole. Zbog bolovanja odgajatljice u mjesecu travnju neće biti predškole. Zbog toga će program predškole trajati do 14. lipnja 2019. kako bi se nadoknadili sati.

Iz navedenih razloga, malo su izmijenjeni termini pedagoškog pregleda djece. Molim roditelje da u navedenom terminu dođu zajedno s djecom kako ne bi morali dolaziti dva puta. Dani predviđeni za pregled djece ostali su isti, ali se vrijeme malo promijenilo. Ispričavam se zbog ovoga i nadam razumijevanju. Novi raspored termina nalazi se u prilogu ove vijesti.

Liječnički pregled djece obavlja se ambulanti školske medicine Đakovo (pri Domu zdravlja Đakovo). Na ovaj pregled djeca trebaju doći u pratnji roditelja te je potrebno ponijeti: obiteljski karton, specijalističke nalaze (ako ih dijete ima), cjepnu iskaznicumalo urina u čistoj bočici te ispunjenu zubnu putovnicu od stomatologa.

Pedagoška testiranja i razgovori s roditeljima obavljaju se u OŠ Matija Gubec Piškorevci, točnije u uredu pedagoginje. Na testiranje djeca dolaze u pratnji roditelja, a razgovor s roditeljima održat će se nakon testiranja. Roditelji na razgovor trebaju ponijeti OIB i JMBG djeteta, osobnu iskaznicu roditelja i specijalističke nalaze (logopedske, psihologijske, liječničke) ukoliko ih dijete ima.

Molimo roditelje da se pridržavaju navedenih termina. U slučaju da je netko spriječen doći u navedenom terminu, molimo nazovite broj telefona: 854-058 (pedagoginja) ili 815-118 (liječnica).

Hvala na suradnji i lijep pozdrav!

Barbara Glavina, pedagoginja

objavio: BARBARA GLAVINA   datum: 26. 3. 2019.