Kutak za roditelje

Poštovani roditelji,

ovaj kutak na web stranici Škole namijenjen je Vama u cilju što bolje suradnje roditelja i škole te prenošenja točnih informacija i korisnih sadržaja.

Ovdje možete vidjeti kada svaki razrednik ima slobodan sat za primanje roditelja, popis potrebnih udžbenika te stručne tekstove iz područja odgoja i obrazovanja djeteta.

Ovim putem pozivamo Vas na suradnju, uključivanje u rad škole, sudjelovanje na javnim događanjima, komunikaciju s učiteljima, stručnim suradnicima, ravnateljem. Želimo čuti Vaša mišljenja i prijedloge, a ukoliko naiđemo na probleme želimo ih zajedičkim snagama ukoliniti i rješiti.

stručna suradnica pedagoginja

Monika Zrakić, magistra pedagogije i antropologije

(zamjena: Barbara Glavina)

radno vrijeme:

PONEDJELJAK - PETAK 08:00-14:00

Kontakt:

031/854 058

Sigurno ponasanje na internetu.pptx

Za roditelje

Hrabri čuvari

Ove školske godine uključili smo se u projekt Hrabrog telefona "Hrabri čuvari". Usmjeren je na prevenciju nasilja na internetu među djecom i mladima. Provodi se u svim županijama u Republici Hrvatskoj, a ponosni smo jer smo izabrani kao jedina škola iz Osječko-baranjske županije.

O projektu:

• Projekt „Hrabri čuvari“ provodimo u suradnji s Udrugom „Hrabri telefon“ iz Zagreba.
  • Usmjeren je na prevenciju nasilja na internetu među djecom i mladima. Provodi se u svim županijama u Republici Hrvatskoj, a ponosni smo jer smo izabrani kao jedina škola iz Osječko-baranjske županije.
  • U okviru ovog projekta 8 učenika proći će edukaciju i dobiti naziv „Hrabri čuvari“. Samim time preuzet će aktivnu ulogu u zaustavljanju nasilja i promicanju sigurnosti na internetu među vršnjacima.
  • Voditeljice projekta su učiteljica razredne nastave Gabrijela Baltić, mag. primarne edukacije i pedagoginja Monika Zrakić, mag. pedagogije i antropologije.
  • Planirano vrijeme provedbe je ožujak-lipanj 2018. godine.

Priloženi dokumenti:
Hrabri_cuvari_za_roditelje.pptx (3.51 MB)

objavio: Monika Zrakić   datum: 16. 3. 2018.

« Prosinac 2018 »